Opis stanowiska pracy

- Realizacja działań i prowadzenie procesów z zakresu szkoleń, rozwoju i zarządzania talentami
- Realizacja procesów rekrutacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji (w tym proces adaptacji pracowników)
- Doradztwo w pozostałych działaniach HR
- Aktywny udział w projektach z obszaru Employer Branding

Wymagania

- Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Inicjatywa w działaniu i samodzielność

Prezentacja firmy

Molex to amerykański koncern stanowiący część firmy KOCH. Światowy poten... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja Publiczna, Praca Doradztwo / Konsulting