Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

HR ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o aktualnych partnerów
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych, badanie lokalnego rynku i pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z głównym oddziałem w Warszawie, kontakt z innymi oddziałami w Polsce i we Włoszech
  • Dbanie o pozytywny wizerunek agencji i wysokie standardy usług

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Realny wpływ na rozwój firmy na rynku polskim
  • Atrakcyjny system motywacyjny

Wymagania:

  • Doświadczenie w sektorze HR (wymagana wcześniejsza praca w agencji zatrudnienia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Gotowość do pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nastawienie na osiąganie celów
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.