Hotel w centrum Krakowa zatrudni na stanowisko kelnera/kelnerki

BT ZNP Logostour Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa gości restauracyjnych i konferencyjnych, dbanie o wysoką jakość świadczonych usług. Praca w zespole zgodnie ze standardami i procedurami.Ścisła współpraca z innymi działami hotelu.Możliwość zawarcia umowy o pracę na czas nieokreslony, po okresie próbnym.

Wymagania

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
Znajomości j. angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
Bardzo dobrej organizacji pracy
Wysokiej kultury osobistej
Punktualności
Pełnej dyspozycyjności - również w weekendy.

Prezentacja firmy

Hotel Logos jest jednym z oddziałów Biura Turystki ZNP "Logostour" Sp. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia