Hotel Szafran**** w Czeladzi przyjmie do pracy kelnera

Hotel Szafran

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Otwartość i umiejętność obsługi Gościa

Wymagania

  • Bieżąca obsługa Gości w Restauracji, Grill barze i Lobby Barze
  • Przygotowywanie sal konferencyjnych
  • Przygotowywanie przerw kawowych oraz wydawanie posiłków dla grup zorganizowanych
  • Przyjmowanie zamówień i obsługa gości
  • Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości
  • Utrzymanie czystości stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Hotel Szafran mieści się w Czeladzi, w pobliżu dużych arterii komunikacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka