HOTEL GÓRSKI RAJ *** w Porębie Wielkiej zatrudni osobę na stanowisko RECEPCJONISTKA

F.H.U. Malwa

NIEDŹWIEDŹ, 34-735, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań należeć będzie:

• Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
• Przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
• Meldowanie i wymeldowywanie gości
• Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
• Dbałość o wysoki standard obsługi gości
• Dbałość o pozytywny wizerunek hotelu

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe mile widziane
• Doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta
• Znajomość pakietu MS Office w stopniu co najmniej dobrym,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
• Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
• Wykonywanie powierzonych zadań w sposób dokładny, sumienny i rzetelny,
• Samodzielność, inicjatywa oraz dobra organizacja czasu pracy
• Dyspozycyjność
• Praca zmianowa w godzinach 7:00 – 19:00, 19:00 – 7:00

Prezentacja firmy

HOTEL GÓRSKI RAJ *** to idealne miejsce na odpoczynek i ukojenie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 1 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka