Hostessy - Wrocław 5.11 PILNE

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 12

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praca dla studenta

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i krajów UE w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Aktualnie, dla naszego Klienta - właściciela sieci znanych marketów spożywczych, poszukujemy osób do pracy jako

Hostessy Wrocław 5.11.2014

Obowiązki:

- obsługa akcji promocyjnej związanej z otwarciem marketu (rozdawanie balonów i słodyczy i/lub parzenie kawy)
- bezpośredni kontakt z Klientami
- dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

- ukończony 18 lat
- aktualna książeczka sanepidowska
- dobra, schludna prezencja
- uśmiech i zapał do pracy
- dyspozycyjność 05.11 w godz.06.15 - 14.30 lub
14.15 - 21.15

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy hostessy/ kolportażu ulotek
- mile widziany status studenta/osoby uczącej się
- mile widziane zgłoszenia grupowe

Oferujemy:

- umowę zlecenia ze stawką godzinową (10,00 zł brutto/h)
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
- pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez In Temporis Polska Sp. z o. o. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr: 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.