Opis stanowiska pracy

Agencja Best Promotion szuka około 30 hostess do pracy na stoiskach targowych klientów na kolejnej edycji Targów Energetab 2015 w Bielsku Białej.

Termin: 15,16,17 września 2015 ( wtorek, środa, czwartek )
godziny pracy: orientacyjnie 9.00 - 17.00

Miejsce: Teren Targowy w Bielsku-Białej, ul. Armii Krajowej 220

Stawka: orientacyjnie 13,00 -14,00 zł/h na rękę w zależności od stoiska, na którym się pracuje.

Wynagrodzenie płatne w ciągu 14 dni - do ostatniego września.

Zadania: Obsługa stoiska targowego klienta ( proponowanie i podawanie napojów/poczęstunku ), witanie gości, dbanie o porządek na stoisku, udzielanie podstawowych informacji o firmie klienta, wydawanie gadżetów/ulotek klienta.

Proszę o zgłoszenia przez infopracę bądź na mail biuro(małpa)bestpromotion. pl - CV oraz 3 dobrej jakości zdjęcia ( twarz + sylwetka ) z dopiskiem w tytule maila "Hostessa Targi Bielsko Biała". Proszę w mailu dopisać swój wzrost oraz orientacyjną wagę/rozmiar ubrania.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:
- reprezentacyjny wygląd,
-18-26 lat,
- komunikatywność,
- ładny uśmiech,
- mile widziane doświadczenie w pracy hostessy/kelnerki bądź w obsłudze klienta,
- odpowiedzialność i rzetelność.

Prezentacja firmy

Agencja BTL „Best Promotion” oferuje usługi wchodzące w skład sze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
15PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne