Opis stanowiska pracy

Wystawca zatrudni HOSTESSY do udziału w podczas Targów Plastpol 2016 w Kielcach (Targi Kielce S.A., ul. Zakładowa 1, Kielce).

Szczegóły:
• 17,18,19,20 maja 2016, godz. pracy: 9:00-17:00

Obowiązki/wymagania:
• mile widziane min. 160 cm wzrostu, szczupła sylwetka
• rozdawanie ulotek na targach i/lub przy stoisku targowym,
• informowanie o ofercie firmy,
• obsługa stoiska - serwowanie kawy, herbaty i przekąsek itp.,
• hostessa powinna być otwarta, komunikatywna, energiczna itp.

W zgłoszeniu załącz nam:
• 3 zdjęcia
• CV

W treści zgłoszenia podaj:
• swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania)
• numer telefonu

Prezentacja firmy

Dystrybutor maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
15PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja