Learning System Poland
HOSTESSA
Jeżeli szukasz pracy/stażu na wakacje i chcesz zainwestować 3-4 miesiące w celu zdobycia doświadczenia zawodowego dołącz do zespołu konsultantów telefonicznych.

O nas:
Learning System Poland prowadząca największej w Polsce sieci szkół językowych w związku z rozbudową wewnętrznego działu Telemarketingu poszukuje kandydatów na stanowisko:

HOSTESSA

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zadania:

  • aktywne promowanie kursów językowych w punktach informacyjnych oraz na rynku lokalnym
  • przeprowadzanie krótkich ankiet dot. znajomości języków
  • inne zadania mające na celu wsparcie sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • energiczność
  • reprezentacyjny wygląd
  • wysoka kultura osobista
  • zorientowanie na wyniki
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na promocjach

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i awansu
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń
  • elastyczne godziny pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: