hostessa - praca od zaraz ! KARPACZ

ITC Grupa - Polski HR

Karpacz, dolnośląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Karpacz

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Wymiar zatrudnienia:
Inny

hostessa -promocja karty Club Card

Miejsce pracy: TESCO, Karpacz

Obowiązki:
- promocja towarów

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- możliwość długotrwałej współpracy,
- pracę tymczasową – dorywczą

Wymagania:
- ukończone 18 lat
-miłe usposobienie i aparycja
- aktualna książeczka sanepidu-warunek konieczny
- mile widziany status osoby uczącej się (student/uczeń)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania.