hostessa / osoba do obsługi konferencji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży ubezpieczeniowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 37421
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • zamykanie i otwieranie oddziału
  • odbieranie przesyłek kurierskich oraz poczty
  • odbieranie telefonów
  • pilnowanie ogólnego porządku w oddziale

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani absolwenci i studenci)
  • dyspozycyjność w terminie: 15.04 - 20.04.2016
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu podobnych obowiązków

Oferta:
  • umowa zlecenie
  • atrakcyjna stawka
  • praca w terminie: 15.04 - 20.04.2016
  • możliwość dalszej współpracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)