Opis stanowiska pracy

Agencja pracy, dla swojego klienta, pilnie poszukuje hostess i modeli do współpracy (niekoniecznie z doświadczeniem, ale z predyspozycjami), które chciałyby dołączyć do zespołu ambitnych i przedsiębiorczych ludzi (promocja nowego produktu – napój energetyczny).

Wymagania:
status ucznia/studenta
zaangażowanie w pracę
chęć budowania portfolio i zdobywania nowych doświadczeń
doświadczenie - mile widziane
Prawo jazdy – mile widziane (ale nie konieczne)

Oferujemy:
Pracę w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie,
Zakwaterowanie
Atrakcyjne wynagrodzenie (od 3000 zł)
Zapraszamy wszystkie chętne hostessy i modeli. Prosimy o dołączenie w zgłoszeniu CV, podanie aktualnego maila oraz numer telefonu. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w dostarczaniu aktu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie