Hostessa/Host – Praca od zaraz! – Praca Stała - Stawka 17.52 zł + premie!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Grudziądz

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży tytoniowej poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

• Aktywne promowanie produktów z branży tytoniowej;

• Wręczanie upominków, gadżetów i materiałów reklamowych klientom w punktach sprzedaży detalicznej:

• Uczestniczenie w ciekawych eventach i wydarzeniach.

Wymagania:

• Ukończony 21 rok życia - warunek konieczny;

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku Hostessy/Hosta;

• Umiejętność posługiwania się tabletem;

• Wykształcenie minimum średnie;

• Gotowość do pracy przez 5 dni w tygodniu w dniach wtorek – sobota (6 godzin dziennie)- grafik do ustalenia;

• Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz;

• Mile widziany status ucznia/studenta;

• Komunikatywność.

Oferujemy:

• Pracę w wymiarze 6 godzin dziennie w dniach wtorek – sobota w przedziale godzinowym 7:00 – 22:00 – grafik do ustalenia;

• Stawkę godzinową: 17,52 zł brutto oraz premie;

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

• Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń produktowych;

• Pracę dla renomowanego koncernu międzynarodowego.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.