Opis stanowiska pracy

Agencja marketingowa szuka hostów (studentów) do wsparcia w evencie realizowanym w Szczecinie w najbliższy wtorek, środę i czwartek (27-29.10), każdego dnia od godziny 10.00. Praca polega na interakcji ze studentami, wręczaniu im ulotek, kanapek, etc. Całość każdego dnia nie powinna trwać dłużej niż 3-4 h.

W celu uzyskania dodatkowych szczegółów prośba o kontakt poprzez formularz.
Rozliczenie w oparciu o umowę zlecenie. CV mile widziane. Jeśli się sobie spodobamy, chętnie będziemy współpracować w przyszłości.

Zapraszamy!

Prezentacja firmy

Agencja marketingowa Płodni.com<br/><br/>Niech nasi klienci świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Praktyki / Staż, Praca Inne