Higienistką Stomatologiczną / Asystentką Stomatologiczną.

Portal-medica.pl

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent podejmie współpracę z
Higienistką Stomatologiczną / Asystentką Stomatologiczną.
Od 2008 roku realizujemy naszą misję dawania ludziom powodów, żeby mogli się uśmiechać więcej;).
Zespół jako całość i każdy jego członek z osobna, w każdym działaniu, nieustannie spełnia tą obietnicę
wobec Pacjentów. Wiemy jak ważna jest zespołowa praca, wzajemne wsparcie i dzielenie się wiedzą.
Jeśli czujesz podobnie, to zapraszamy;).

Oczekujemy:
- pozytywnego nastawienia i uśmiechu;)
- zaangażowania w pracę
- wykształcenia kierunkowego
- doświadczenia w zawodzie (każda specjalizacja mile widziana)
- adaptacji do nowych standardów

Proponujemy:
przyjazną atmosferę
stałą lub dorywczą pracę
formę zatrudnienia dopasowaną do charakteru współpracy (możliwa um. o pracę)
- wsparcie całego Zespołu
- możliwość rozwoju

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o
Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie dziękujemy za
wszystkie przesłane aplikacje.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia