HelpDesk IT Specialist

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • praca w ramach I/II linii wsparcia
  • diagnoza i konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania
  • zarządzanie serwerami antyspamowymi
  • konfiguracja i instalacja urządzeń mobilnych

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia troubleshooting
  • podstawowa znajomość systemów Windows Server i Active Directory
  • podstawy administracji 0365/Exchange
  • podstawowa znajomość konfiguracji sieci

Oferujemy:

  • pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • szkolenia wstępne
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.