Help Desk Specialist

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalną firmą z główną siedzibą w Orlando w USA, aktywną na całym świecie, także w Polsce. Aktualnie do teamu w Warszawie poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko: Help Desk Specialist.

Osoba zatrudniona na stanowisku Help Desk Specialist odpowiedzialna będzie za wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników IT (Tier 1 troubleshooting) wykorzystując system Service Desku. Zatrudniona osoba będzie częścią zespołu odpowiedzialnego za wszystkie aspekty IT support’u systemów i administracji w tym instalacji, konfiguracji, testowania i utrzymania infrastruktury komputerów stacjonarnych, serwerów i sieci. Stanowisko to jest powiązane bezpośrednio z klientami wewnętrznymi.

Zadania:

• Rozwiązywanie problemów użytkowników drogą telefoniczną lub mailową

• Rejestrowanie pojawiających się zgłoszeń w systemie rejestrowania przypadków (IT service ticket system) rejestrowanie incydentów / usług, kategoryzacja, priorytetyzacja

• Tier1 troubleshooting, support aplikacji, w tym aplikacji Microstof’owych

• Eskalowanie incydentów/zgłoszeń serwisowych, których nie można rozwiązać w uzgodnionym terminie

• Informowanie użytkowników o postępie rozwiązania problemów, śledzenie otwartych zgłoszeń

• Podstawowa administracja komputerów, dostępów, haseł, itp.

• Zdalne wsparcie użytkowników wykorzystujących do pracy laptopy, dostęp do sieci szerokopasmowej w domu, VPN oraz powiązanych i wykorzystywanych aplikacji.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika

• Przyjazne środowisko pracy

• Dostęp do ciekawych szkoleń

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności

• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Wymagania

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie techniczne bądź adekwatne doświadczenie zawodowe

• 1-3 lata doświadczenia w zapewnieniu wsparcia IT w środowisku międzynarodowym

• 2- 5 lat doświadczenia w pracy z MS Office oraz sprzętem IT (laptopy, PC)

• Język angielski biegły w mowie i piśmie

• Wysoko rozwinięte interpersonalne i organizacyjnie umiejętności rozwiązywania problemów

• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz zdolność do pracy pod presją

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Docelowo długoterminiowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości