Head of Development- Hotel

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie strategii rozwoju nowej linii biznesowej opartej na budowaniu hoteli na potrzeby zewnętrznych inwestorów.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta-Międzynarodowego dewelopera który należy do globalnej Grupy poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Head of Development-Hotel.

Opis stanowiska

  • Tworzenie strategii rozwoju nowej linii biznesowej w strukturach międzynarodowej firmy deweloperskiej
  • Odpowiedzialność za cały proces inwestycyjny od wyszukania nieruchomości aż do jej sprzedaży
  • Analiza i przygotowanie do partnerstwa z międzynarodowymi grupami i operatorami hoteli
  • Przygotowywanie koncepcji, biznesplanów, analizy potencjału, a następnie przedstawienie zarządowi Grupy
  • Negocjowanie umów kupna / sprzedaży i zarządzanie transakcjami

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z nieruchomościami hotelowymi
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych
  • Rozwinięta sieć kontaktów oraz znajomość rynku komercyjnego,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie + pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę i elastyczne warunki pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page