Head of Design (Nieruchomości komercyjne)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad zespołem (ponad 20 osób) dedykowanym do przygotowania projektów fit-out w segmencie biurowym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalna firma doradcza świadcząca usługi na rynku nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem architektów
  • Nadzór nad przygotowaniem koncepcji oraz poszczególnych projektów
  • Koordynacja wielobranżowa projektów wykończenia powierzchni biurowych
  • Optymalizacja procesów oraz procedur projektowych
  • Kontrola oraz optymalizacja budżetów
  • Analiza oraz monitorowanie trendów na rynku
  • Udział w rozwoju współpracy z klientami

Profil kandydata

  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w przygotowaniu oraz realizacji dużych projektów fit outowych w nieruchomościach komercyjnych (preferowane doświadczenie w segmencie biurowym)
  • Mile widziane doświadczenie pracy w środowisku BIM
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne
  • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie
  • Biegła obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne i adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i realizowania zawodowych ambicji
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Profesjonalne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page