Hardware Test Engineer (Inżynier testów w dziale konstrukcji elektronicznych)

Impact Clean Power Technology S.A.

Piastów k. Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis firmy:

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziedzinie zaawansowanych technologii napędów pojazdów elektrycznych, od systemów bateryjnych, poprzez energoelektronikę napędową po urządzenia i oprogramowanie embedded. Zajmujemy się wdrażaniem nowych technologii, opracowywaniem prototypów oraz produkcją seryjną nowoczesnych rozwiązań w dziedzinach elektro mobilności oraz magazynowania energii.

Lokalizacja:

Piastów k. Warszawy

Opis stanowiska:

Podstawowy zakres obowiązków to współpraca z zespołem projektantów w zakresie tworzenia i rozwijania systemu testującego do układów elektronicznych wykorzystywanych w zasobnikach energii stosowanych w wielu dziedzinach przemysłu (m.in. transport publiczny, energetyka i telekomunikacja). Ze względu na specyfikę stanowiska do zadań należeć będzie także zespołowa analiza wymagań wraz z tworzeniem architektury projektowanych rozwiązań (dokumentacja) oraz ich implementacja, a także finalnie czynny udział w trakcie wdrożenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe w kierunku elektronika, elektrotechnika
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów testujących będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość oprogramowania Altium Designer, LTspice
  • Obsługa sprzętu pomiarowo-kontrolnego (oscyloskop, miernik uniwersalny, zasilacz laboratoryjny)
  • Podstawowa znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej, w tym interfejsów: CAN, SPI, I2C, RS485
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu programowania systemów wbudowanych
  • Umiejętność dostosowania swojego stylu pracy do określonych założeń
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji i uprawnień SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat.B
  • Brak przeciwwskazań dotyczących krótkich wyjazdów na terenie Europy, USA (3-10 dni roboczych, zazwyczaj do kilku rocznie) – wyjazdy te nie mają charakteru cyklicznego
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne

Firma oferuje:

  • Skomplikowane wyzwania w aplikacjach niespotykanych na polskim rynku polskim
  • Praca w atmosferze otwartej współpracy i wymiany pomysłów
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet medyczny po zawarciu umowy na czas nieokreślony
  • Stabilne zatrudnienie

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca BPO / outsourcing, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kontrola jakości, Praca Inne