Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Zabrze

Polski Holding Rekrutacyjny SA to zespół firm świadczących profesjonalne usługi z zakresu human resources.

Wchodząca w skład PHR SA spółka ITC POLSKA - Polski HR Sp. z o.o. (certyfikat 5583) poszukuje obecnie dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Zakres obowiązków:

- aktywne prowadzenie działań handlowych, pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i zagranicą,

- budowanie trwałych relacji z klientami pozyskanymi, podtrzymywanie z obecnymi,

- kompleksowa realizacjia procesu sprzedaży wg planów sprzedażowych,

- negocjowanie warunków transakcji, ustalanie warunków współpracy i nadzorowanie jej przebiegu,

- monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz monitorowanie pozycji firmy na rynku,

- przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie na Śląsku,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

- zatrudnienie wstępnie na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia wg KP.,

- atrakcyjne wynagrodzenie ( system premiowy, możliwość zwrotu kosztów dojazdu do pracy)

Wymagania:

- min. 2-3 letnie doświadczenie zdobyte w firmach produkcyjnych na analogicznym stanowisku,

- wysoki poziom wiedzy i umiejętności dot negocjacji i rozmów handlowych, poparty szkoleniami,

- doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi oraz instytucjami zewnętrznymi (urzędy celne, certyfikujące, itp.)- znajomośc przepisów w handlu międzynarodowym,

- wykształcenie wyższe (handel i marketing),

- umiejętność analizy i kalkulacji kosztów oraz oceny złożonych sytuacji biznesowych,

- umiejętność tworzenia i wdrażania strategii marketingowych,

- samodzielnośc działania, ukierunkowanie na cel oraz konsekwencja w realizacji zadań,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, sprawne poruszanie się w Internecie

- znajomość języka angielskiego w st. b.dobrym (warunek konieczny)

- znajomość języka niemieckiego w st. komunikatywnym,

- doskonałe umiejętnośći interpersonalne.