Opis stanowiska pracy

• sprzedaż usług / produktów

• aktywne pozyskiwanie nowych Kontrahentów na terenie całej Polski

• podtrzymywanie istniejących relacji z Klientami

• monitorowanie lokalnego rynku

Wymagania

• doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego - WARUNEK KONIECZNY!

• dobra organizacja czasu pracy, sumienność, kreatywne podejście do sprzedaży

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

• obsługa komputera, prawo jazdy kat. B

• wykształcenie min. średnie

• mile widziana podstawowa wiedza z zakresu poligrafii

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi na rynku poligrafii i reklamy od 1994 r. Jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi