Opis stanowiska pracy

„SIC Specialized Industrial Chemicals – Specjalistyczna Chemia Przemysłowa” jest firmą handlowo-produkcyjną, prężnie działającą w branży chemii specjalistycznej

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Handlowiec

Region działania: Cała Polska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie nowej sieci sprzedaży produktów i surowców chemicznych
  • Aktywną sprzedaż produktów chemicznych
  • nadzór nad realizacją zamówień
  • wpsółpraca ze spedycjami
  • Doradztwo techniczne u Klienta w zakresie sprzedawanej chemii przemysłowej
  • Przeprowadzanie prób ze środkami chemicznymi u Klientów
  • Raportowanie z prowadzonych badań
  • Badania i analizę rynku

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu chemicznym
  • Doświadczenia w sprzedaży wyspecjalizowanych produktów chemicznych m.in. płynów myjących, żywic syntetycznych, środków odpieniających, surowców chemicznych
  • Aktywnego prawa jazdy kat. B
  • Miejsca zamieszkania: Rzeszów lub okolice
  • Znajomości języka obcego, preferowany: angielski i rosyjski
  • Dyspozycyjności, gotowości do częstych wyjazdów
  • Chęci szkolenia się i dalszego rozwoju
  • Dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności i odpowiedzialnego podchodzenia do powierzonych obowiązków

Jeżeli jesteś człowiekiem o silnej motywacji, pozytywnej energii, doskonale nawiązujesz relacje, jesteś nastawiony na sukces – zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Dołączając do nas możesz oczekiwać: pracy pełnej wyzwań, możliwości rozwoju kariery zawodowej, nabycia umiejętności wykorzystujących wiedzę chemiczną w praktyce, motywującego systemu wynagrodzeń, samochodu i telefonu służbowego.

Jeżeli spełniasz nasze wymagania i czujesz, że praca w naszej firmie pozwoli zrealizować Twoje zawodowe oczekiwania, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym i aktualnym zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z osobami spełniającymi nasze oczekiwania i potrzeby, w celu rozpoczęcia procesu rekrutacji.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę SIC – Specialized Industrial Chemicals Specjalistyczna Chemia Przemysłowa z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Boya-Żeleńskiego, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”

Prezentacja firmy

Misja firmy:<br/>Kompleksowy serwis (doradczy, projektowy i sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi