Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Doradca Klienta.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę Klientów, profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy oraz realizację założonych planów sprzedaży, a także utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Wybranym kandydatom zapewniamy ciekawą pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Dajemy możliwość stałego rozwoju kwalifikacji zawodowych, zdobywania doświadczeń a także oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. /Dz.U. Nr 133, poz.883/.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średnie ,
  • kilkuletniej pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży stolarsko-meblowej,
  • praktycznej znajomości Ms Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta,
  • zdolności negocjacyjne,
  • wysokiej kultury pracy i samodzielności w działaniu,
  • dynamizmu, zaangażowania i motywacji,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego i/lub niemieckieg.

Prezentacja firmy

Firma AIMMS działa na rynku od 1999 roku posiadamy więc 15 letni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie