ASAJ Sp. o.o.
ASAJ Sp. z o. o. – jest największą siecią hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce. Firma zatrudnia ponad 300 osób.

ASAJ należy do elitarnej grupy zakupowej Fegime. Posiadamy doświadczenie w zakresie doradztwa, szeroko rozumianej energetyki i projektowania oświetlenia. ASAJ to firma, która reprezentuje wysokie normy etyczne, przestrzega zasad kodeksu kupieckiego i działa zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Handlowiec

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

  • obsługa klientów hurtowych (B2B),
  • ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności,
  • pozyskiwanie i podtrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane elektryczne,
  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej, preferowane w dystrybucji lub handlu hurtowym,
  • atutem będzie znajomość lokalnego rynku,
  • o operatywność i aktywność w działaniu,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • sprawna obsługa komputera.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z konkurencyjnym systemem premiowania wyników, telefon służbowy,
  • dużą samodzielność działania,
  • bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Prosimy o dopisanie formuły zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
ASAJ Sp. o.o. ASAJ Sp. o.o.