Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży usług transportowych FTL.

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało pozyskiwanie kontaktów handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, organizowanie i prowadzenie spotkań, realizowanie planów założonego budżetu w zakresie spedycji drogowej. W ramach swoich zadań Specjalista ds. sprzedaży będzie odpowiedzialny również za monitorowanie i analizę potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań oraz aktywną współpracę z działami operacyjnymi w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi Klientów.

Wymagania

Poszukujemy osób z 1-2 letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży usług transportowych oraz praktyczną znajomością rynku, ze szczególnym uwzględnieniem transportu drogowego całopojazdowego. Od kandydatów oczekujemy również dobrej znajomości języka angielskiego, a także silnej orientacji na biznes, samodzielności i dobrej organizacji własnej pracy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjną premię uzależnioną od wyników.

Prezentacja firmy

Firma powstała w 1999 roku. Głównym profilem działalności jest tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie