Opis stanowiska pracy

Firma Elproma poszukuje pracownika na stanowisko handlowca aktywnie pozyskującego klientów :

Opis stanowiska:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych, współpraca z działem handlowym, pozyskiwanie wiedzy na temat konkurencji, produktów oraz wielkości rynku

Wymagania :
- Prawo jazdy kat. B,
- komunikatywność i kreatywność,
- samodzielność i zaangażowanie,
- j.angielski- mile widziany

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów do działalności firmy

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą portalu.

Prezentacja firmy

Elproma jest producentem i głównym dostawcą urządzeń do bezprzewo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie