Opis stanowiska pracy

Aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych.
Ustalanie cen.
Obsługa zapytań ofertowych oaz przygotowywanie ofert dla Klienów w uzgodnieniu z przełożonym.
Pozyskiwanie nowych, stałych klientów.
Obsługa rozmów z klientami.
Przygotowywanie okresowych sprawozdań.
Nadzorowanie realizacji zleceń.
Prowadzenie dokumentacji, organizowanie transportu.
Prezentowanie możliwości firmy, negocjacje handlowe.
Przygotowywanie ofert sprzedaży.
Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i usług;
Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla produktów
Profesjonalne doradztwo techniczne, wyjaśnianie zagadnień technicznych
Prezentowanie firmy na targach branżowych

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży B2B.
Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego, pozwalająca na swobodny kontakt klientem.
Znajomość pakietu MS Office.
Prawo jazdy kat.B.
Gotowość do kilku wyjazdów rocznie, dyspozycyjność.
Komunikatywność, wielozadaniowość, nastawienie na sukces.
Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
Wymagana komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, uprzejmość, profesjonalizm w działaniu.

Prezentacja firmy

Zakład Metalowy Ortyl jest firmą rodzinną, której początki dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
35%
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management