Opis stanowiska pracy

Prowadzimy nabór na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Perfekcyjna znajomość branży Technik Okiennych,Otworowych i Zasłonowych - niekonieczna.

Oferujemy:

Atrakcyjny system prowizyjny.Zarobki zależne proporcjonalnie od osiąganych wyników.

Elastyczność czasu pracy;możliwa praca w soboty i niedziele.Możliwość korzystania ze szkoleń i samochodów firmowych.Praca w ramach kontraktu,lub umowy o pracę.

Wszelkie wsparcie organizacyjno-logistyczno-techniczne.

Obowiązki:

Pozyskanie nowych klientów,zachowanie więzi z dotychczasowymi.

Promocja towarów i usług firmy.

Prowadzenie dialogu handlowego.

Dbałość o wizerunek Firmy i własny.

Oczekujemy:

Konkretnych wydarzeń handlowych.Na początku współpracy-umowa akwizycyjna.

Po pomyślnym okresie wstępnym,umowa o pracę na czas określony.

Wymagania

Preferencje dla ambitnych i energicznych,samodzielnych,chętnych odnoszenia sukcesów.
Atutem własna pomysłowość,cierpliwość,życzliwość,optymizm.Poszanowanie czasu klienta,konieczne prawo jazdy "B".
UWAGA:
-Prosimy,aby przed wysłaniem aplikacji właściwie ocenić swoje możliwości.
Jeśli wiesz,co to jest:samodzielność,odpowiedzialność za efekty własnej pracy,prowizja,plan sprzedaży,motywacja,zaradność,dążenie do wytyczonych celów - zgłoś się.Jeśli masz wątpliwości,zastanów się..Twój czas i nasz,jest bardzo cenny.Asumpt do powyższej podpowiedzi dają nam pytania kandydatów,świadczące o niskiej znajomości realiów.Otrzymujemy pytania - "..jaką komórkę i jaki samochód służbowy dostanę,prośba o adres klienta,który dokona zamówienia,prośba o 15-20% obniżkę towaru i usług,chęć otrzymywania tzw. stałej pensji plus premię"..-to sygnały o nieprzygotowaniu mentalnym kandydata.Brak poczucia symetrii interesu własnego kandydata i Jego pracodawcy,to zjawisko wśród kandydatów,jest niestety dość powszechne.

Mile widziane
Zainteresowania poza budowlane,umiejętność prowadzenia negocjacji.Takt,miła aparycja,schludność,prawo jazdy b.
Pożądana cecha przyjazności i życzliwości.Preferencje dla zasady:"..daję swój zapał,entuzjazm,oczekuję wynagrodzenia mojego wysiłku..."
Doświadczenie handlowe w innej firmie,jest oczywistym atutem.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjno-handlowo-usługowa.<br/>Domena Firmy: okna,drzwi,bramy,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2013
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
po okresie próbnym-bezterminowo
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja,premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management