Opis stanowiska pracy

  • aktywne pozyskiwanie i tworzenie portfolio nowych klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami,
  • organizacja i prowadzenie spotkań handlowych,
  • analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru właściwego rozwiązania,
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji,
  • pozyskiwanie ofert od dostawców i wykonawców;
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych,
  • nadzór nad właściwą realizacją zleceń,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • ścisła współpraca z Zarządem firmy,

Wymagania

  • Determinacja i zorientowanie na cel;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży - warunek konieczny;
  • znajomość prowadzenia technik negocjacyjnych oraz sprzedażowych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista;
  • Duża samodzielność, zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze sprzedaży;
  • Miejsce zamieszkania: województwo Śląskie;
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •   pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  •   stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  •   dużą samodzielność działania i możliwości rozwoju
  •   pracę pełną wyzwań stawianych przez rynek,

Prezentacja firmy

PROCONET działa od 2008 roku w branży teleinformatycznej. <br/>Firma zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis