Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję:
- elastyczny czas pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- mentoring ze strony bardziej doświadczonych kolegów
- atrakcyjne prowizje uzależnione od wyników
- wyłączność terytorialną na Twoje miasto!
- telefon z nielimitowanym planem taryfowym
- szkolenie produktowe
- umowę-zlecenie lub B2B

Stworzyliśmy nową platformę do obsługi dokumentów elektronicznych skierowaną do biur księgowych oraz biur wirtualnych. Twoim zadaniem będzie:
- identyfikowanie potencjalnych klientów
- nawiązywanie kontaktu oraz prowadzenie prezentacji handlowych
- opieka posprzedażna oraz doraźna pomoc techniczna naszym klientom
- utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
- monitorowanie poziomu zadowolenia oraz zmieniających się potrzeb naszych klientów

Wymagania

Jeśli:
- mieszkasz w mieście powyżej 100 tys. mieszkańców
- jesteś samodzielny(-a) w działaniu
- lubisz zdobywać założone cele
- masz naturalny dar przekonywania
- łatwo zjednujesz sobie ludzi lecz nie brak Ci asertywności
- elastyczny(-a) w działaniu

Doświadczenie w sprzedaży produktów IT mile widziane, jednak niekonieczne.

Prezentacja firmy

Swipe Tech. is a new generation software company providing a variety of... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż