Handlowiec ze znajomością rynku książki

REA-SJ Sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wydawnictwo REA-SJ zatrudni na pełen etat handlowca. Zadania: współpraca z detalicznymi sieciami księgarskimi oraz hurtowniami, wynajdywanie nowych odbiorców i kanałów sprzedaży, obsługa programu sprzedaż-magazyn. Od kandydatów oczekujemy kompetencji i doświadczenia w działalności handlowej, znajomości rynku książki, umiejętności posługiwania się pakietem MSOffice, samodzielności, zaangażowania, dobrej organizacji pracy. Oferujemy motywacyjny system wynagradzania, dobrą atmosferę w niewielkim zespole, narzędzia pracy - laptop, telefon.

Prezentacja firmy

Wydawnictwo REA-SJ kontynuuje działalność powstałego w 1994 roku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo