HANDLOWIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Xin Xin Sp. z o.o.

61-886 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Handlowca ze znajomością języka angielskiego mającego doświadczenie w branży spożywczej - ryby, owoce morza.

Wymagania

- doświadczenie w branży spożywczej - ryby

- umiejętność pisania ofert handlowych,

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

- silna motywacja, zaangażowanie, solidność,

- zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista,

- umiejętność obsługi komputera,

- czynne prawo jazdy kat. B.

- mile widziana znajomość języka włoskiego

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- pracę w pozytywnym zespole ludzi

- możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się sprzedażą owoców morza i ryb egzotycznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie