Handlowiec z j.niemieckim

Mobilny HR

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Biuro rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (nr KRAZ: 18796) obecnie dla naszego Klienta – firmy z ponad 25 letnim stażem na rynku, producenta elementów betonowych w technologii betonu wibroprasowanego poszukujemy zainteresowanych kandydatów stanowiskiem:

Handlowiec z niemieckim

Lokalizacja: Płoty (woj.lubuskie)

Codziennie zadania to:

Odświeżanie i podtrzymywanie dobrych relacji biznesowych z aktywnymi Klientami (na pozyskiwanie nowych kontrahentów będzie jeszcze czas:). Trzeba przedzwonić Klienta, umówić spotkanie, porozmawiać o potrzebach, zaproponować wstępnie jakieś rozwiązania i sprzedać produkt.

Wymagania

Jeśli to masz, to jesteś właściwą osobą na to stanowisko:

– doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży i pokrewne,
– płynną znajomość języka niemieckiego
– duże umiejętności sprzedażowe oraz analityczne
– komunikatywność i operatywność
– dyspozycyjność.

W zamian chcemy zaoferować:
- prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku oczywiście na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie: 3000-4000 zł netto+ prowizja od sprzedaży,
- samochód służbowy, laptop, telefon,
- możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie