Handlowiec Warszawa

Tiberya Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tiberya Sp. z o. o. zajmuje się dystrybucją urządzeń filtrujących wodę. Posiadając obszerną wiedzę i duże doświadczenie w tej kwestii jesteśmy jednym z międzynarodowych pionierów i innowatorów z zakresu filtrowania wody, dostarczając optymalne rozwiązania dla każdych potrzeb.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sales Manager

Opis stanowiska:

 Pozyskiwanie nowych klientów

 Przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów

 Negocjowanie warunków handlowych z klientami oraz dostawcami

 Tworzenie i dbanie o długofalowe relacje z nowymi i obecnymi klientami

 Współpraca z klientami

 Dbanie o wizerunek firmy

 Sporządzanie zestawień i raportów

 Praca w biurze w Warszawie

Wymagania:

 Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata - warunek konieczny

 Znajomość lokalnego rynku

 Umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi w kontakcie telefonicznym i mailowym

 Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami

 Wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do postawionych celów

 Wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów

 Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność ustalania priorytetów

 Znajomość języka angielskiego w mowie

 Dobra znajomość narzędzi MS Office

 Elastyczność i dyspozycyjność

 Aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

 Pracę rozwijającej się firmie

 Możliwości rozwoju zawodowego

 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

 Niezbędne narzędzia pracy

 Możliwość realizacji pomysłów i autorskich rozwiązań

W wiadomości proszę podać oczekiwane wynagrodzenie netto oraz dodać klauzulę:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Tiberya Sp. z o.o. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U.z 2002r.nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Prezentacja firmy

Tiberya Sp. z o.o. firma handlowo-usługowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie