Handlowiec w branży IT

BloomNet

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania, chcących wraz z naszym zespołem tworzyć nową jakość obsługi informatycznej i kreatywnej. Z naszej strony oferujemy pracę w doświadczonym, zgranym zespole a przy Twoim zaangażowaniu i doświadczeniu zrealizujemy ciekawe projekty ;)

Zadania:

• pozyskiwanie nowych klientów a także obsługa zapytań klientów krajowych i

zagranicznych

• realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

• opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie dedykowanych ofert

• monitorowanie i raportowanie wyników kampanii reklamowych klientów

• aktywna współpraca z innymi działami firmy

• udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych

• śledzenie najnowszych trendów w marketingu internetowym i społecznościowym

Wymagania

• znajomość zasad i etapów projektowania na potrzeb Internetu (serwisy i aplikacje

www, e-commerce, komunikacja marketingowa)

• co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży usług IT lub reklamowych

• co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

• dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin oraz gotowość do podróży zagranicznych

• umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientami

• umiejętność negocjacji handlowych

• doskonała organizacja czasu, systematyczność działania

Zapewniamy:

• pracę w ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz praca nad

innowacyjnymi startupami o globalnym zasięgu

• pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów

• wynagrodzenie: podstawa plus prowizja

• system dodatkowych benefitów

• pracę w komfortowych warunkach w Parku Naukowo Technologicznym w Olsztynie

Prezentacja firmy

BloomNet to zespół profesjonalistów, których pasją są nowe technologie, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż