Handlowiec usług logistycznych- Rybnik

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Oddział w Rybniku lub Home Office

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych Klientów oraz profesjonalna obsługa obecnych
- sprzedaż usług transportowych, magazynowych i logistyki kontraktowej
- sporządzanie ofert oraz wycen dla Klientów
- realizacja założonego budżetu sprzedażowego
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość rynku usług logistycznych
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność organizowania własnej pracy
- prawo jazdy kat. B

Dodatkowy atut:

- baza Klientów z rejonu Śląska

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie
- możliwość pracy w systemie Home Office
- pracę od pn-pt
- możliwość rozwoju i kariery zawodowej

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi