Thalgo Poland Sp. z o.o.

Handlowiec / Szkoleniowiec

Od: Thalgo Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 05-816 Michałowice

05-816 Michałowice, łódzkie

Opiekun Regionu/Szkoleniowiec
Łódzkie

Opis stanowiska pracy

Thalgo Poland Sp. Z o. o.
Firma Thalgo Poland lider na rynku kosmetycznym poszukuje osoby na stanowisko
Opiekuna Rynku/Szkoleniowca w województwie łódzkim. Miejsce zamieszkania: Łódź, Pabianice.
Oferujemy:
 pracę na pełen etat,
 atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
 świetną atmosferę i możliwość rozwoju
 służbowy samochód.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"
Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania:
 wykształcenie kosmetyczne, minimum studium kosmetyczne (warunek konieczny!),
 znajomość marek Thalgo, Ella Bache, Purles,
 znajomość lokalnego rynku kosmetycznego i SPA
 prawo jazy kat B,
 dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów,
 praca na podobnym stanowisku,
 znajomość angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.