Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż systemów ERP. Głównym zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

W zakres obowiązków wchodzą:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• przeprowadzenie wstępnej analizy potrzeb klienta,
• prowadzenie prezentacji handlowych,
• przygotowywanie ofert,
• prowadzenie negocjacji z klientami,
• budowanie trwałych relacji biznesowych,
• współpraca z innymi działami firmy,
• raportowanie wyników w systemie CRM.

Wymagania

Wymagania:
• wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• dobra samoorganizacja,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• inicjatywa i samodzielność w działaniu,
• wysoka kultura osobista,
• czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
• doświadczenie w sprzedaży systemów ERP, np.: Comarch, SAP, Microsoft, BPSC,
• znajomość rozwiązań klasy ERP (oraz HIS),
• umiejętność doboru urządzeń do oferowanego oprogramowania.

Prezentacja firmy

Firma CDN Partner w Krakowie sp. z o.o. jest największym w Małopolsce Pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta