handlowiec - stoiska targowe , ekspozytory , prezentery, reklama świetlna

Agencja Reklamowa PAM

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy handlowca w rozwijającej się Agencji Reklamowej.

Poszukujemy specjalisty do pozyskiwania klientów w branżach :
- stoiska targowe - produkcja oraz pełna obsługa na terenie Polski i za granicą
- ekspozytory, stojaki i prezentery - masowa produkcja dla fabryk , głównie branże armaturowe, łazienkowe i ceramiczne
- reklama świetlna

- utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
- przygotowanie promocji, dbanie o wizerunek firmy

(Interesują nas oferty osób z doświadczeniem minimum 2 lata na stanowisku przedstawiciel handlowy.

Poszukujemy osoby która stworzy i pokieruje działem handlowym.

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia handlowego
- znajomość branży stoisk targowych, ekspozytorów reklamowych, reklamy
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego
- Praktyczna znajomość technik sprzedaży
- Inicjatywa, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji zadań
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Znajomość komp. - samodzielne przygotowywanie ofert ( Word,Excel, internet)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży reklamowej od 1997 r. <br/>spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi