Handlowiec stacjonarny - Wrocław

Arpapol Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szybko rozwijająca się firma z branży ppoż zatrudni pracownika na stanowisko handlowca. Osoba będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę Klientów firmy, od pozyskania, przez zbieranie zamówień, czuwanie nad ich realizacją, po obsługę posprzedażową. Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem.

Zakres obowiązków

aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących klientów
przygotowywanie ofert handlowych
monitorowanie realizacji zamówień
wystawianie dokumentów sprzedaży
posprzedażowa obsługa Klienta
analiza dokumentacji technicznej/projektowej

Wymagania

wykształcenie minimum średnie
doświadczenie w sprzedaży
pewność siebie i asertywność,
sumienność i zaangażowanie oraz dyspozycyjność,
prawo jazdy kategorii B
znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office)

dodatkowym atutem będzie:
- wykształcenie/doświadczenie ; teletechniczne , budowlane
- znajomość systemów przeciwpożarowych, programów typu AutoCAD

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 2008 roku. Prowadzi sprzedaż sprzętu i umundu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie