Handlowiec Stacjonarny- praca w Szczecinku

G Data Software Sp. z.o.o.

78-400 Szczecinek, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polskim oddziałem niemieckiej firmy G Data Software, działającej na rynkach międzynarodowych, z biurem handlowym i działem logistyki w Szczecinku. Nasza firma od 25 lat zajmuje się rozwojem i produkcją oprogramowania antywirusowego i zabezpieczającego. Jesteśmy jednym z pięciu wiodących producentów na rynkach międzynarodowych. Od wielu lat nasze oprogramowanie antywirusowe plasuje się na pierwszych miejscach w testach wykonywanych przez niezależne instytucje badawcze.

W obecnej chwili poszukujemy do pracy w Szczecinku:

Stacjonarnego Opiekuna rynku

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy:

- współpraca z istniejącymi partnerami w określonym regionie;
- koordynowanie pracy przedstawiciela regionalnego;
- poszukiwanie nowych partnerów handlowych;
- negocjacje handlowe;
- przygotowywanie umów

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń;
- pracę w uregulowanych godzinach od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku;
- profesjonalne szkolenia techniczne i handlowe prowadzone przez praktyków;
- możliwość zdobycia wiedzy w dynamicznie rozwijającej się branży zabezpieczeń
- pracę w międzynarodowej firmie (zobacz, gdzie działamy:

Wymagania

Wymagania:

Poszukujemy osób, które:

- pracowały lub pracują, jako handlowiec stacjonarny; doradca telefoniczny; przedstawiciel handlowy; inżynier w sprzedaży (najchętniej w branży IT -mile widziane, ale nie konieczne);
- zatrudnimy też absolwentów lub osoby z inna historią zawodową, które uważają, że mają predyspozycje handlowe i negocjacyjne;
- potrafią dobrze obsługiwać program Excel, Word;
- posiadają wykształcenie wyższe lub średnie;
- interesują się nowymi technologiami
- sa komunikatywne

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, a także pi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż