HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Gravit Sp. z o.o.

Lublin, Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k. jest jedną z największych firm z branży maszyn rolniczych w południowo-wschodniej Polsce, z 25-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży:

• ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych najlepszych światowych producentów

• produktów do pielęgnacji terenów zielonych firmy John Deere, Partner i Bosch

• quadów użytkowych Yamaha,

• urządzeń wysokociśnieniowych firmy Karcher

• części zamiennych

• materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów

• usług serwisowych

• usług rolniczych

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze HANDLOWCA – SPRZEDAWCY CZĘŚCI ZAMIENNYCH, miejsce pracy Lublin (1 etat) oraz Jatutów k. Zamościa (3 etaty).

Wymagania

Wymagamy:

• Doświadczenia w sprzedaży produktów w branży rolniczej lub pokrewnej (motoryzacyjnej lub innej technicznej)

• Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

• Prawa jazdy kat. B

Preferujemy:

• Wykształcenie wyższe techniczne lub rolnicze

• Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

• Umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych odbiorców i wysoką motywację do pracy

• Zorientowanie na rezultaty i sukces oraz osiąganie założonych celów

Oferujemy:

• Umowę o pracę w stabilnej firmie

• Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

• System szkoleń

• Możliwość rozwoju osobistego

Prezentacja firmy

GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k. jest jedną z największych firm z branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing