Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży

AT Computers s.c.

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- Pozyskiwanie nowych klientów
- Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
- Tworzenie ofert dopasowanych do potrzeb klientów
- Sprzedaż rozwiązań zabezpieczających sieci komputerowe
- Dbałość o wysokie standardy obsługi klienta
- Współpraca z pozostałymi działami
- Raportowanie wyników sprzedaży

Oferujemy:
- Pracę stacjonarną u lidera w branży
- Normowany czas pracy (pon-pt od 8:00 do 16:00)
- Umowę o pracę po okresie próbnym (wynagrodzenie podstawa + prowizja powiązana z wynikami pracy)
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wyjątkową atmosferę w dynamicznym, zgranym zespole wysokiej klasy specjalistów
- Komfortowe warunki pracy
- Poszanowanie Twojego życia prywatnego

Wymagania

- Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B
- Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
- Znajomość technik sprzedaży
- Determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na wyniki
- Proaktywność, kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- Łatwość nawiązywania kontaktu oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych, wysoka kultura osobista
- Bardzo dobra znajomość MS Office

Prezentacja firmy

W AT Computers zapewniamy Klientom pełen zakres usług Outsorcingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż