Handlowiec / Specjalista ds. Sprzedaży - branża SEO

JAKS PR & MARKETING

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

UWAGA! Szukamy handlowców (również bez doświadczenia) dla naszego partnera, firmy SEMCORE s.c.

Studiujesz zaocznie lub jesteś świeżo upieczonym absolwentem, właśnie wkraczasz na rynek pracy i szukasz dla siebie ścieżki kariery zawodowej?

Pracujesz w sprzedaży albo obsłudze klienta i potrafisz to robić, ale obecna praca z rozmaitych przyczyn Ci nie odpowiada?

A może robisz coś totalnie innego od sprzedaży, ale chcesz to zmienić i w końcu zacząć realizować się w pracy, która daje masę satysfakcji oraz atrakcyjne zarobki?

Jeśli spełniasz jedno z powyższych kryteriów, a ponadto:

• masz naturalną zdolność komunikacji, a umiejętności interpersonalne są Twoją mocną stroną;

• jesteś osobą pewną siebie i charyzmatyczną, ale jednocześnie pokorną i gotową uczyć się od bardziej doświadczonych współpracowników;

• potrafisz perfekcyjnie organizować własną pracę, aby mieć kontrolę nad wszystkimi powierzonymi zadaniami;

• interesuje Cię marketing internetowy, nowinki techniczne i potrafisz szybko przyswajać wiedzę z tych obszarów;

• rozsadza Cię ambicja i chęć osiągnięcia w życiu sukcesu;

to istnieje spora szansa, że właśnie Ciebie poszukujemy. Złóż więc swoją aplikację i daj nam szansę spotkać się z Tobą w celu weryfikacji Twojej kandydatury.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

• nawiązywanie kontaktów handlowych;

• przygotowywanie ofert;

• prowadzenie telefonicznych rozmów sprzedażowych i negocjacji (NIE W WARUNKACH I METODAMI ZNANYMI Z CALL CENTER);

• finalizację sprzedaży;

• kontakt z Klientami w bieżących sprawach, związanych z działalnością firmy;

• aktywny udział w rozwoju działu handlowego.

Ponadto będziemy oczekiwali od Ciebie:

• dbania o dobrą atmosferę i integrację z resztą zespołu oraz innymi działami firmy;

• profesjonalnego podejścia do pracy;

• ambicji i zaangażowania;

• punktualności;

• dążenia do rozwoju osobistego, a tym samym przyczyniania się do rozwoju firmy.

Co możemy Tobie zaoferować?

• umowę o pracę po okresie próbnym;

• atrakcyjne, rosnące każdego miesiąca wynagrodzenie, złożone z podstawy i prowizji od sprzedaży;

• kompleksowe przeszkolenie oraz opiekę bezpośredniego przełożonego;

• możliwości rozwoju oraz podnoszące umiejętności ciekawe i profesjonalne szkolenia;

• współpracę z młodym, wiodącym w branży zespołem;

• niespotykaną nigdzie indziej atmosferę, daleką od nudnych, korporacyjnych ram.

Pamiętaj, u nas nie znajdziesz: warunków call center, korporacyjnych zasad, sztywnego dress code’u, nudy ani monotonii.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego. Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• naturalna zdolność komunikacji;

• pewność siebie i charyzma;

• pokora i gotowość uczenia się od bardziej doświadczonych współpracowników;

• perfekcyjna organizacja własnej pracy;

• zainteresowania obszarami marketingu internetowego i nowinek technicznych oraz szybkie przyswajanie wiedzy z tych tematów;

• ambicja, zaangażowanie i chęć osiągnięcia w życiu sukcesu;

• umiejętność dbania o dobrą atmosferę i integrację z resztą zespołu oraz innymi działami firmy;

• zdolność zarówno pracy samodzielnej, jak i współpracy w grupie;

• profesjonalizm;

• punktualność;

• dążenie do rozwoju osobistego i chęć przyczyniania się do rozwoju firmy.

Prezentacja firmy

Nasza strategia zakłada skuteczną i opłacalną promocję firm w sieci, a d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi