HANDLOWIEC / SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SIECI HANDLOWYCH

Halantex Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie i obsługa dużych odbiorców (marketów, supermarketów, hipermarketów itp.).
Budowanie dobrych relacji z sieciami handlowymi.
Prowadzenie negocjacji.
Realizacja celów sprzedażowych i rozwój sprzedaży.
Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Wymagania

Min. 2 letnie doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi.
Wykształcenie wyższe.
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami.
Praktyczna znajomość technik negocjacyjnych.
Znajomość rynku tekstylnego.
Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie.

Oferujemy:
Możliwość pracy zdalnej na umowę zlecenie.
Pracę na samodzielnym stanowisku.
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Firma Halantex Sp. z o.o. powstała w 2008 roku i zajmuje się sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management