Handlowiec (Poznań)

SILVERHAND

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmą w branży elementów złącznych, działającej na rynku od 1992, kierującej się zasadami długofalowej współpracy oraz wzajemnego zaufania poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

HANDLOWIEC

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na stanowisku handlowca odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie oraz obsługę obecnych klientów firmy, w zakresie oferowanego asortymentu,
  • praca 3 dni w terenie i 2 dni w biurze firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane ukończone studia na Politechnice
  • własny samochód do dyspozycji
  • zainteresowanie branżą techniczną, elementami złącznymi, m. innymi elementami do łożysk, elementami mocującymi na obrabiarkach, elementami złącznymi, narzędziami, wkrętami, pierścieniami itp.
  • gotowość do nauki i chęć rozwoju w zakresie branży
  • gotowość do pracy w terenie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych z klientami firmy
  • inicjatywa w działaniu

Oferta:

  • umowa o pracę (pierwszy miesiąc umowa przez agencję, następnie bezpośrednio w firmie)
  • praca w pełnym wymiarze etatu
  • dobra i partnerską atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie doświadczonych handlowców w pierwszym kwartale pracy
  • szkolenia branżowe w zakresie asortymentu
  • samodzielne wyjazdy do Klientów rozpoczynają się po etapie wdrożeniowym

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy