Handlowiec potrzebny od zaraz! Zarobki od 2000 netto! Kielce

Direct Promo Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Szybko rozwijająca się firma poszukuje wszechstronnych i ambitnych osób, nastawionych na rozwój i osiąganie celów. Gwarantujemy jasną ścieżkę kariery (lider --> trener--> manager) oraz jasne zasady wynagradzania. Stawiamy na współpracę i współdziałanie.

Twoim zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów według najwyższych standardów oraz utrzymanie z nimi pozytywnych, długotrwałych relacji. W pierwszym etapie nauczymy Ciebie sprzedaży usług znajdujących się w aktualnej ofercie firmy.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

-kontakt z potencjalnymi klientami i przeprowadzanie spotkań
-profesjonalną obsługa klientów zgodną z modelem firmy,
-przygotowywanie umów

Oferujemy:

-pracę w młodym, energicznym zespole
-profesjonalny system szkoleń oraz wdrożenia do pracy
-możliwość rozwoju ( jasną ścieżkę kariery zawodowej )
-atrakcyjny system wynagrodzeń w formie dwutygodniówek
-pakiet prywatnej opieki medycznej

Wymagania

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie;
-sumienność i dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
-systematyczność i konsekwencja w działaniu;
-łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność negocjacji
-mile widziany status osoby uczącej się

Wyślij swoją aplikację, a na pewno umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w marketingu bezpośrednim i obsłudze klienta. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta