Handlowiec potrzebny od zaraz! Zarobki od 2000 netto! Kielce

Direct Promo Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Świadczymy usługi z zakresu outsourcingu sprzedaży i obsługi klienta. Naszym celem jest przyrost bazy oraz najwyższy poziom satysfakcji naszych Partnerów. Dzięki fachowej kadrze i doświadczeniu dajemy gwarancję oczekiwanych efektów. W chwili obecnej firma rozszerza swoją działalność,
w związku z tym, poszukuje:
Handlowców
Miejsce pracy: Kielce

Korzyści ze współpracy z nami:
Atrakcyjne warunki finansowe
Realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
Cele sprzedażowe dopasowane do indywidualnych doświadczeń
Wsparcie finansowe w okresie wdrożenia
Profesjonalny program szkoleniowo-wdrożeniowy przygotowujący do zawodu
Indywidualna ścieżka kariery
Różnorodność produktów
Dla najlepszych pakiet indywidualnie dopasowanych bonusów

UWAGA – DLA KANDYDATÓW PROPONUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI WSPÓŁPRACY - STAŁE, PRZEWIDYWALNE WYNAGRODZENIE.

Wymagania

Jeżeli:
Masz minimum wykształcenie średnie
Cenisz sobie i potrafisz budować długotrwałe relacje z ludźmi
Jesteś zorientowany na realizację celów osobistych i biznesowych.

SZANOWNI PAŃSTWO - NIE WYSYŁAJCIE PROSZĘ NAM CV GDZIE WASZE WYMAGANIA FINANSOWE TO 1200 ZŁ BRUTTO. TAKIE ZAROBKI OFERUJĄ SIECI HANDLOWE NA STANOWISKU SPRZEDAWCA. W NASZEJ BRANŻY ZARABIA SIĘ WIĘCEJ. SZUKAMY OSÓB, KTÓRE MAJĄ WYŻSZE ASPIRACJE FINANSOWE NIŻ MINIMUM

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w marketingu bezpośrednim i obsłudze klienta. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta