Handlowiec - oprogramowanie

4Contact

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

4Contact pomaga firmom zwiększać efektywność działań operacyjnych przy pomocy najnowszej technologii. Jest m.in. jednym z liczących się partnerów firmy Comarch S.A., największego i najbardziej innowacyjnego polskiego producenta zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Zespół 4Contact posiadając dużą wiedzę i bogate doświadczenie od lat przeprowadza z sukcesem wdrożenia systemów ERP w różnorodnych przedsiębiorstwach w Warszawie i okolicach w zakresie sprzedaży, zamówień, magazynów, logistyki, księgowości, środków trwałych, kadr i płac, serwisu, produkcji, controllingu, WMS, CRM, B2B, ECOD i innych.

Ze względu na rozwój firmy poszukujemy Handlowca w dziedzinie oprogramowania zarządzania produkcją.

Oferujemy:
- wyjątkowo ciekawą pracę ukierunkowaną na poprawę efektywności przedsiębiorstw,
- miłą atmosferę w pracy oraz dobrą kawę i herbatę :-),
- korzystne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (stabilną umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy),
- pracę tylko przez 8 godzin dziennie w Warszawie i okolicach (bez dalekich wyjazdów),
- realizację własnych pomysłów i samodzielność w działaniu,
- docenianie zaangażowania i sukcesów,
- szkolenia.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie Klientów w zakresie oprogramowania do zarządzania produkcją (w większej części rozmowy telefoniczne, w mniejszej - spotkania)
- przeprowadzanie wstępnej analizy pod kątem zwiększenia efektywności i automatyzacji,
- budowanie profesjonalnych relacji biznesowych.

Miejsce pracy:
4Contact, 05-077 Warszawa (Wesoła), Al. M. J. Piłsudskiego 4c

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
- praktycznej znajomości technik sprzedaży
- samodzielności w działaniu
- doskonałej organizacji czasu pracy
- komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
- wysokiej kultury osobistej
- prawa jazdy kat.B

Mile widziane
- znajomości rynku IT
- znajomość oprogramowania dla małych i średnich firm

Prezentacja firmy

Firma 4Contact wdraża i serwisuje zintegrowane oprogramowanie zarządzani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management